Contact

Contact VictoriaEdu – Centre de Meditatii si Cursuri  

Bucuresti (6) . Cluj-Napoca (1) . Pitesti (1) 

 

VictoriaEdu Victoriei

Calea Victoriei, nr 155, Bloc D1, Tronson 6, et 2,

Sector 1, Bucuresti.
Tel: 0723 772 727
Email: victoriei@victoriaedu.ro
Program:

Perioada anului scolar (11 septembrie 2017 -15 iunie 2018)

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara (16 iulie – 9 septembrie 2018)

luni – vineri: 10:00-18:00

VictoriaEdu Iancului

B­dul Ferdinand I, nr 146, et 1,

Sector 2, Bucuresti.
Tel: 0747 500 008 / 0313 338 519
Email: iancului@victoriaedu.ro

Program:

Perioada anului scolar (11 septembrie 2017 -15 iunie 2018)

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara (16 iulie – 9 septembrie 2018)

luni – vineri: 10:00-18:00

VictoriaEdu Lujerului

Strada Virtutii, nr 19 D, et 5,

Sector 6, Bucuresti.
Tel: 0744 486 826
Email: lujerului@victoriaedu.ro

Program:

Perioada anului scolar (11 septembrie 2017 -15 iunie 2018)

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara (16 iulie – 9 septembrie 2018)

luni – vineri: 10:00-18:00

VictoriaEdu Bazilescu

Strada Panciu, nr 49 A,

Sector 1, Bucuresti.
Tel: 0754 965 677
Email: bazilescu@victoriaedu.ro

Program:

Perioada anului scolar (11 septembrie 2017 -15 iunie 2018)

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara (16 iulie – 9 septembrie 2018)

luni – vineri: 10:00-18:00

VictoriaEdu Berceni

Intrarea Ciurului nr. 18, etaj 2

Sector 4, Bucuresti.

Tel: 0770 140 749 / 0314 934 717
Email: berceni@victoriaedu.ro

Program:

Perioada anului scolar (11 septembrie 2017 -15 iunie 2018)

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara (16 iulie – 9 septembrie 2018)

luni – vineri: 10:00-18:00

VictoriaEdu Unirii

Sitraco Center 2, Splaiul Unirii nr. 4, bloc B3, tronson 3, Et. 4

Sector 4, Bucuresti.

Tel: 0762 800 087
Email: unirii@victoriaedu.ro

Program:

Perioada anului scolar (11 septembrie 2017 -15 iunie 2018)

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara (16 iulie – 9 septembrie 2018)

luni – vineri: 10:00-18:00

VictoriaEdu Cluj-Napoca

Piata Mihai Viteazul, nr 2, et 1, ap 1, Cluj-Napoca.
Tel: 0723 555 133
Email: cluj@victoriaedu.ro

Program:

Perioada anului scolar (11 septembrie 2017 -15 iunie 2018)

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara (16 iulie – 9 septembrie 2018)

luni – vineri: 10:00-18:00

VictoriaEdu Pitesti

Strada Unirii, nr 11, et 1, Pitesti.
Tel: 0745 45 95 95
Email: pitesti@victoriaedu.ro

Program:

Perioada anului scolar (11 septembrie 2017 -15 iunie 2018)

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara (16 iulie – 9 septembrie 2018)

luni – vineri: 10:00-18:00

Sediu VictoriaEdu Victoriei
Sediu VictoriaEdu Iancului
Sediu VictoriaEdu Lujerului
Sediu VictoriaEdu Bazilescu
Sediu VictoriaEdu Berceni
Sediu VictoriaEdu Unirii
Sediu VictoriaEdu Cluj-Napoca
Sediu VictoriaEdu Pitesti

Save

Save

Save

Save

Save

Save