Contact

Contact VictoriaEdu – Centre de Meditatii si Cursuri  

Bucuresti: Victoriei, Lujerului, Unirii, Iancului, Berceni, Eroilor

1. VictoriaEdu Victoriei

Calea Victoriei, nr 155, Bloc D1, Tronson 6, et 2,

Sector 1, Bucuresti.
Tel: 0723 772 727
Email: victoriei@victoriaedu.ro
Program:

Perioada anului scolar (11 septembrie 2017 -15 iunie 2018)

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara (16 iulie – 9 septembrie 2018)

luni – vineri: 10:00-18:00

2. VictoriaEdu Lujerului

Soseaua Virtutii, nr 19 D, et 5,

Sector 6, Bucuresti.
Tel: 0744 486 826
Email: lujerului@victoriaedu.ro

Program:

Perioada anului scolar (11 septembrie 2017 -15 iunie 2018)

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara (16 iulie – 9 septembrie 2018)

luni – vineri: 10:00-18:00

3. VictoriaEdu Unirii

Splaiul Unirii nr. 4, bloc B3, tronson 3, Et. 4, Sitraco Center – Aripa noua

Sector 4, Bucuresti.

Tel: 0762 800 087
Email: unirii@victoriaedu.ro

Program:

Perioada anului scolar (11 septembrie 2017 -15 iunie 2018)

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara (16 iulie – 9 septembrie 2018)

luni – vineri: 10:00-18:00

4. NOU! VictoriaEdu Iancului

Bulevardul Pache Protopopescu, nr. 69

Sector 2, Bucuresti.
Tel: 0726 330 060
Email: iancului@victoriaedu.ro
Program:

Perioada anului scolar

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara

luni – vineri: 10:00-18:00

5. NOU! VictoriaEdu Berceni

“Big Office” – Șoseaua Oltenitei 87-99, Etaj 3

Sector 4, Bucuresti.
Tel: 0726 330 602
Email: berceni@victoriaedu.ro
Program:

Perioada anului scolar

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara

luni – vineri: 10:00-18:00

6. NOU! VictoriaEdu Eroilor

Strada Costache Negri, Nr 10B, Parter

Sector 5, Bucuresti.
Tel: 0726 330 605
Email: eroilor@victoriaedu.ro
Program:

Perioada anului scolar

luni – vineri: 8:00-20:30
sambata: 8:00-18:00

Vacanta de vara

luni – vineri: 10:00-18:00

Sediu VictoriaEdu Victoriei

Sediu VictoriaEdu Lujerului

Sediu VictoriaEdu Unirii

Sediu VictoriaEdu Iancului

Sediu VictoriaEdu Berceni

Sediu VictoriaEdu Eroilor